22 потужні тренди 2022 в дизайні візиток

Головна  -  22 потужні тренди 2022 в дизайні візиток

22 січня 2022

Розробка брендбуку

Брендбук - це перелік правил, викладених в єдиному документі, які дозволяють позиціювати компанію у зовнішнє середовище. Даний документ використовується всередині компанії, в переважній більшості тими співробітниками, які просувають бренд і підвищують його впізнаваність. Креативний, професійний підхід до розробки брендбуку дозволяє створити потужний інструмент, вирішальний такі завдання, як:

Формування іміджу;

Просування компанії;

Впізнаваність бренду.

Розробка брендбуку - це складний, творчий процес, що має на увазі створення безлічі складових, які в сукупності створюють потужний інструмент для того, що просунути бренд. Для створення унікального брендбуку потрібно термін, який визначається в кожному конкретному проєкт індивідуально. Крім витраченого часу, формується вартість розробки, що варіюється з урахуванням складності та обсягу передбачуваних робіт.
Компанія пропонує клієнтам скористатися послугами з розробки унікального брендбуку і фірмового стилю. Протягом декількох років команда досвідчених, креативних дизайнерів і маркетологів нашої компанії показує відмінний результат роботи, про що свідчать численні відгуки клієнтів, які скористалися послугами «Gagarinstudio», а наша ціна вас приємно здивує.
          

Етапи розробки брендбуку

Створення брендбуку - процес, який не має чітку єдину структуру, оскільки даний процес здійснюється з урахуванням побажань і переваг клієнта. Найчастіше він містить розробку логотипу, торгового знаку, символіки й інших складових фірмового стилю. Крім цього, брендбук дозволяє застосовувати кожен його елемент як стратегію для просування бренду.

Проте умовно можна назвати кілька етапів, які необхідні для створення якісного продукту:

Замовнику надається бриф для заповнення, де необхідно внести всі побажання з описом необхідних елементів.

Співробітники нашої команди аналізують отриманий бриф, потім узгоджують із замовником виникли питання, вартість і пропозиції, після чого студія приступає до роботи.

Маркетологи розробляють модульну сітку і порядок основоположної інформації в брендбуці, після затвердження якої настає етап подальшої верстки.

Розробка презентації для замовника. При необхідності внесення коригувань і зауважень, а потім передача повного пакета готових файлів.
          

Навіщо потрібен брендбук

Створення брендбуку командою професіоналів «Gagarinstudio» в Україні - це не просто сукупність елементів фірмового стилю, а, скоріше, професійне керівництво по його ефективному застосуванню, обсяг якого залежить від потреб компанії. Якщо підприємство невелике, тут доречний пакет документів з переліком основних розділів брендука. Для великої організації в Києві, наприклад, супермаркету, знадобиться розробка корпоративної уніформи, дизайну торгових приміщень та інших що становить.

Ціна кожного проєкту буде варіюватися в залежності від побажань, запитів замовника, складності і часу, витраченого на виконання роботи. Якщо вас цікавить створення потужного інструменту маркетингової політики компанії, тоді неважливо, де необхідне просування бренду - в Києві, Харкові, Одесі або Дніпрі. «Gagarinstudio» пропонує демократичні ціни на розробку брендбуку в Україні. Попри прийнятну ціну, ми гарантуємо високу якість кінцевого результату в точно обумовлені терміни.

Працюємо по всій Україні, а саме в таких містах як Київ, Львів, Харків, Дніпро, Одеса і т.д.