1. Заповнення брифу

На цьому етапі ми проводимо інтерв'ю: ви ділитеся баченням свого бізнесу, зазначаєте його місію, цілі, аудиторію (демографічні показники, стать, статус та інше), перспективи розвитку, а також висловлюєте свої побажання. Це дозволить нам зрозуміти, в якому саме напрямку рухатися для створення дизайну логотипа. Вносите передоплату 50%

2. Аналіз споживачів

Ми оцінюємо логотипи та фірмові стилі ваших конкурентів, визначаємо, яка айдентика працює, а яка ні та чому. Глибокий аналіз ринку, як українського, так і закордонного, та бенчмаркінг дозволять нам створювати справді унікальні з точки зору форми та змісту речі.

3. Генерація концепцій та розробка логотипа

На цьому етапі робимо ескізи майбутнього логотипа. Обговорюємо варіанти та векторизуємо ті, які, на нашу думку, ідеально підходять. Робимо презентацію та висилаємо вам для затвердження чи внесення невеличких правок.

4. Розробка айдентики чи/або сайту

Як тільки ви затверджуєте дизайн логотипа, ми приступаємо до створення фірмового стилю компанії. Ми визначаємо єдину ідею, меседж, палітру кольорів, шрифти, патерни, декоративні елементи та інші візуальні елементи. Далі справа за дизайном сайта чи лендінга.

5. Передача файлів

Після узгодження всіх моментів, формуємо правила використання логотипа та стилю. Вносите другу половину оплати. Передаємо всі потрібні файли, формати та посилання на макети, щоб ви змогли легко використовувати їх в роботі

Готові починати?